FC Unit


Гравці   і г жк чк
Знова Вячеслав Знова Вячеслав (Вратарь) 08.05.1992 0 0 0 0
Базюк Артем Базюк Артем 22.05.1996 0 0 0 0
Безкоровайный Станислав Безкоровайный Станислав 15.10.1996 0 0 0 0
Гутаров Александр Гутаров Александр 24.12.1993 0 0 0 0
Дорохин Виталий Дорохин Виталий 18.02.1995 0 0 0 0
Зерний Валерий Зерний Валерий 26.02.1995 0 0 0 0
Икенна Эммануил Икенна Эммануил 15.08.1984 0 0 0 0
Клочко Роман Клочко Роман 19.10.1987 0 0 0 0
Клочко Артем Клочко Артем 04.11.1996 0 0 0 0
Кулиш Виталий Кулиш Виталий 16.11.1996 0 0 0 0
Сипач Иван Сипач Иван 03.02.1997 0 0 0 0
Черный Василий Черный Василий 08.12.1983 0 0 0 0
Щербань Сергей Щербань Сергей 16.02.1991 0 0 0 0

Матчі команди у цьому сезоні

Матчі команди у минулих сезонах

Осень-2014 - Кубок 12-15 лиг (9-12 места)
22 Лис. 2014. 21:30. FC Unit -:+ Запрещённые 1/8 финала
Поле №11
Осень-2014 - Двенадцатая лига
25 Вер. 2014. 22:00. Украинский Рессорный Центр 12:1 FC Unit 1-й тур
Поле №14
28 Вер. 2014. 21:00. FC Unit +:- мфк Финал-2 2-й тур
Поле №14
04 Жов. 2014. 18:00. Москалёвка Юнайтед 15:1 FC Unit 3-й тур
Поле №14
09 Жов. 2014. 22:00. FC Unit 0:9 ХТГ 4-й тур
Поле №12
12 Жов. 2014. 19:30. Юнифарб 3:4 FC Unit 5-й тур
Поле №5
18 Жов. 2014. 17:30. FC Unit -:+ ФК Кутузовка 6-й тур
Поле №8
23 Жов. 2014. 17:00. FC Unit 5:8 Зеленые линии Украины 7-й тур
Поле №11
29 Жов. 2014. 22:00. LA United 15:5 FC Unit 8-й тур
Поле №14
03 Лис. 2014. 21:00. FC Unit 3:5 Danko Toys 9-й тур
Поле №10
08 Лис. 2014. 18:00. Nika 6:1 FC Unit 10-й тур
Поле №14
15 Лис. 2014. 20:30. ФК Зигзаг +:- FC Unit 11-й тур
Поле №8